OYUN PARKI FİLESİ

 

Kullandığımız güvenlik filesi ürünleri TSE Belgeli olup, 10 yıllık deneyimle kurulmaktadır

OYUN PARKI FİLESİ NE İŞE YARAR?

 

Çocuklarımızın en çok sevdiği vakit geçirmeye en bayıldıkları ve eğlendikleri oyun alanları hayatımızda büyük yer edinmiştir. Çoğu zaman büyükler olarak onlar eğlenirken bizde kendi işlerimizi yapabileceğimiz alanlara ihtiyaç duyarız. Çocuğumuzu bırakabileceğimiz alanın güvenli bir alan olması içimizi rahatlatan ve gözümüz arkada kalmadan eğlenmesine müsaade edeceğimiz oyun alanları olması önemlidir.

Oyun parkları AVM’lerde, Restoranlarda, mahallemizde, binamızın önünde ve açık kapalı fark etmeksizin her alanda yaygın hale gelmiştir.

OYUN PARKI FİLESİ NEDEN KULLANILIR?

 

Özellikle trambolin bulunana oyun parkları çocukların ilgi odaklarının başında gelir. Zıplamak her çocuk için güzeldir. Peki ya olası kazalara karı güvenlik önlemi? Bu alanlarda sert olmayan çocuklara zarar vermeyecek aynı zamanda da güvenliğini sağlayacak olan oyun parkı filesi tercih edilir.

Oyun parkı filesi istenilen renklerde ve ölçülerde üretimi sağlanabilir. Maliyet olarak uygun fiyatta olması ve kullanım ömrünün uzun olması en çok avantaj sağlayan özelliklerindendir.

Oyun Parkı Filesi Fiyatları
Oyun parkı filesi fiyatları ve kurulumu
 için bir telefon uzağınızdayız. 

Image

Oyun Parkı Filesi İhtiyacınız mı Var?

Image
Image
Image

Oyun parkı filesi, açık veya kapalı çocuk oyun alanlarında, çocukların oyun alanları içerisinde bulunan tehlike arz edebilecek eğlence amaçlı kullanılan malzemelerin çevresinde kullanılan güvenlik fileleridir. Oyun parkı filesi çocukların ciddi sakatlanmalarının önüne geçilmesi için imalatı yapılan, oyun parkı alanları için önem arz eden fileler dir. Oyun parkı filesi kullanım gerekliliği arz eden başlıca yerlerden biri olan trambolinlerde çocukların sıçramalarında etrafa düşmelerini engellemekte olası kazaların önüne geçmektedir. 30 yılı aşkın, senelerin vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Oyun parkı filesi satın almak, sipariş vermek ve montajını yaptırmak, ayrıca daha fazla bilgi almak için lütfen 0535 632 46 49 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşıp uzman ekibimizden fileler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.