HAYVAN YAKALAMA AĞI

 

Kullandığımız güvenlik filesi ürünleri TSE Belgeli olup, 10 yıllık deneyimle kurulmaktadır

HAYVAN YAKALAMA AĞI NE İŞE YARAR?

 

Doğada çeşitli canlılar bulunmaktadır. Küçük canlıların ve mikroorganizmaların yanı sıra insanoğlu ve hayvanlar da doğadaki başlıca canlılardandır. Günlük hayatımızda hayvanlar ile iç içe yaşamaktayız. Dışarda birlikte yaşamının yanı sıra evlerimizde de birlikte yaşamayı tercih etmekteyiz. Kedi köpek dışında evimize isteyerek aldığımız gibi davetsiz misafirlerimizde olmaktadır. Örneğin genellikle doğa ile iç içe olan köy evlerimiz; çiftliklerimiz, yazlıklarımız gibi alanlarda istenmeyen yılan ve fare gibi ziyaretçilerimizde olabiliyor.

Ya da sokaklarımızda yardıma ihtiyacı olan, çevreye rahatsızlık veren, barınaklara alınması gereken hayvanlarında yakalanmasını gerektiren durumlarla da karşılaşabiliyoruz.

HAYVAN YAKALAMA AĞI ZARAR VERİR Mİ?

 

Bu gibi durumlarda devreye hayvan yakalama ağı girmektedir. Hayvan yakalama ağları hayvana zarar vermeden, kendimiz inde zarar görmeden kolay bir şekilde canlıyı etkisiz hale getirerek yakalamamıza yardımcı olur. Bu ağ hayvanın üzerine atıldığında hareketlerini kısıtlar ve kaçmasına izin vermez bu şekilde kolay yakalama olanağı sağlar.

Canlının da zarar görmemesi bu yakalama yönteminin çok fazla tercih edilmesine olanak sağlar. Kişisel olarak evlerimizde bulundurabildiğimiz bir ürün olsa da genellikle belediyelerin ve barınak çalışanlarının, avcılık ile uğraşan kuruluşların tercih ettiği ürünlerden birisidir.

Fabrikamızda istenilen boyutlarda üretim sağlamaktayız. İthal edilen bir ürün değildir. Hayvan yakalama ağı fiyatı için firmamıza telefonla ya da web sitemizden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Image

Hayvan Yakalama Ağı İhtiyacınız mı Var?