GÖLGELEME FİLESİ

 

Kullandığımız güvenlik filesi ürünleri TSE Belgeli olup, 10 yıllık deneyimle kurulmaktadır

GÖLGELEME FİLESİ(GÖLGELİK FİLE) NE İŞE YARAR?

Gölgeleme filesi hayatımızın her alanında kullanımı olan bir üründür. Ürün yetiştirme alanlarından, keyif alanlarına kadar her yerde karşımıza çıkan gölgeleme filesi TSE Belgeli kalite standartlarının da üzerinde bir üründür. Gölgeleme filesini seralarda, kafeler de, balkonlarda, Avm dış oturma alanlarında, hayvan barınaklarında, peyzaj alanları, konut bahçeleri, fidanlıklar, süs bitkisi yetiştirme alanları, tarlalar gibi birçok alanda kurmaktayız.

Gölgeleme filesi faydaları saymakla bitmez; Gölgeleme filesi kullanılan alanın eşit şekilde gölgelenmesini sağlar. Güneşten gelen zararlı ışınların kullanılan bölgeye daha az etki etmesini sağlar.

“Filelerimiz TSE belgeli kendi imalatımız olan ürünlerdir.”

Gölgeleme Filesi İhtiyacınız mı Var?

 

Güvenlik Filesi, Yüksek binaların, iş yerlerinin, inşaatların güvenlik problemleri oluşturabilecek durumların önüne geçilmesi amacıyla üretilmekte olup ANKARA GÜVENLİK FİLE firmamız tarafından ihtiyacınız doğrultusunda kurulumu yapılmaktadır. Güvenlik Fileleri genellikle inşaat alanlarında kullanıldığı bilinsede ayrıca bunun dışında güvenlik fileleri evinizin balkonunda, apartman dairenizin boşluklarında, merdiven boşluklarında, şaft boşlukları ve asansör boşluklarında oluşabilecek güvenlik tehditlerine karşı kurulumu yapılmaktadır. Güvenlik Ağları yüksek dayanıklı iplerden imal edildiği için uzun yıllar sizi güvende tutacaktır.  10 yılı aşkın, senelerin vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve en kaliteli işçilik sunmanın gururunu yaşıyoruz. Güvenlik Filesi kurulum hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen 0535 632 46 49 telefon numaramızdan bize ulaşınız. Uzman ekibimiz Güvenlik Ağları fiyatları ve kurulumu hakkında size hızlıca fiyat verecektir.