DOLU KORUMA FİLESİ

 

Kullandığımız güvenlik filesi ürünleri TSE Belgeli olup, 10 yıllık deneyimle kurulmaktadır

DOLU KORUMA FİLESİ NE İŞE YARAR?

 

Doğa olayları her zaman insanoğlunun hayatında büyük etkiler bırakmıştır. Bazı olaylar maddi ve manevi olarak az zarar ile atlatılsa dahi daha şiddetli olayların hasar kat sayısı fazladır. Günlük yaşamımızda bizleri en çok etkileyen doğa olayı dolu ve sağanak yağıştır. Dolu ve sağanak yağış seralarda, meyve, sebze yetiştirilen alanlarda, açık otoparklarda ciddi zararlar oluşturur.

Bu zararı önlemek için devreye dolu koruma filesi girer. Dolu koruma filesini kurmak içinse devreye Ankara Güvenlik File ekibi girer.

DOLU KORUMA FİLESİ HAKKINDA

 

Dolu koruma filesi , dolu koruma fileleri kord iplik güvencesiyle ISO-9001 – 2008 standartlarına uygun olarak imal edilen ürünlerdir. Dolu koruma filesini genellikle seralarda, tarlalarda ve otopark alanlarında dolu yağışlarından korunmak için kurmaktayız. Dolu koruma filesi tarlalarda ve seralarda ciddi yağışlar nedeni ile hasatların zarar görmesi engelleme hedefi ile kurmaya devam etmekteyiz. Dolu koruma fileleri otoparklarda da çok talep gören dolu yağışlarından korunma yöntemidir, yoğun yağışlardan dolayı zarar gören araçlarda ciddi zararlara sebep olabiliyor zararları önlemek için otoparklara dolu koruma filesi montajı tarafımızca yapılmaktadır. Ankara Güvenlik File TS EN 1263 standartlarına uygun dolu koruma fileleri kuran ilk firmadır ! 10 yılı aşkın, senelerin vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Dolu koruma filesi satın almak, sipariş vermek veya daha fazla bilgi almak için lütfen 0535 632 46 49 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşıp uzman ekibimizden dolu koruma fileleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 
Image

“Filelerimiz TSE belgeli kendi imalatımız olan ürünlerdir.”

Dolu Koruma Filesi İhtiyacınız mı Var?